FURNITURE / Tables / Serving table 12009380
nr 1200 9380
SERVING TABLE
1930s. Length: 71, width: 43 cm, height: 64 cm, wear.
30-tal. Längd: 71, djup: 43 cm, höjd: 64 cm
Condition: slitage
600
SEK 600
Monday August 27 2018
at 20:57:57
400 kr
500 kr